O nás

Oddíl byl založen v roce 2013 Janem Tichým ve spolupráci s Alcedem – střediskem volného času Vsetín. Původní název byl Valachien Gym. Ještě téhož roku jsme se stali součástí Sportovního klubu policie Vsetín a název se změnil na SKP Valachie Gym Vsetín.

Od počátku existence oddílu byl na semináře zván náš mentor Dan Barták, pod kterým Jan Tichý trénoval od začátku své kariéry, a který byl také u zrodu Valachien Gymu.

V roce 2015 se Valachien Gym začlenil do organizace ADCC Czech republic, která však neměla dlouhého trvání a od roku 2017 je součástí domácí organizace Way Of Warrior (WOW).

Marek Pasierbski, na jehož seminářích byl Jan Tichý v ČR od počátku, v roce 2016 souhlasil se začleněním Valachien Gymu do velké rodiny Copacabana, jež sídlí ve Varšavě a je pod křídly profesora Braulio Estimy, několikanásobného mistra světa. Marek Pasierbski se stal tedy profesorem vsetínského oddílu a název se pak změnil na Copacabana Valachien Gym. 

Trenéří Copacabana Vsetín – zleva: Jan Tichý, Marek Pasierbki, Jura Závodný

Od září 2016 také vede Jura Závodný v Brně tréninky jiu jitsu pod naší značkou. Nejdříve vedl pobočku v tělocvičně Hard Style Girja. Po té, co strávil několik měsíců v Portugalsku, kde studoval a trénoval, se stal trenérem na kimona ve SWAG Brno.

V současné době máme vlastní tělocvičnu v prostorách Alcedo Vsetín. Nabízíme tréninky jiu jitsu pro předškoláky, školní děti a juniory a dospělé.

Krom jiu jitsu u nás můžete pracovat na své kondici a síle. Tréninky jsou zaměřené primárně na cvičení s kettlebelly, mace belly, TRX, trap barem, apod.

Kontakt

Vedoucí:
Mgr. Jan Tichý
Telefon:
+420 777 162 738
Email: jantichy.san@gmail.com

Naše prostory